ultra last minute grčka. Jesenje putovanje. ultra last minute grčka

Jesenje putovanjeultra last minute grčka Last minute ponude – Grčka, Turska, Egipat, Tunis, Kipar…; Ultra last minute ponude, akcije i sva sniženja koja postoje se mogu pronaći ovde

Specijalne ponude agencije Hellena Travel kao što su „ First Minute 2024 “ i „ Last Minute 2024 “ sa značajnim popustom mogu vam obezbediti vrhunski odmor po vrlo povoljnim cenama. GRČKA - LETO 2024. Pogledajte ponude. 09. Jesenje putovanje. HOTEL. Last Minute Grčka 2023 – Last Minute Aranžmani 2023. Oktopod Travel / Novi Sad Petra Drapšina 47, Novi Sad, Srbija +381 21 31 05 220 novisad@oktopod. 011/3285 001, 3285 002. 09. Za Vas i ove godine izdvajamo neke od specijalnih LAST MINUTE PONUDA koje su aktuelne za LETOVANJE 2023. Travelland, Mayak Tours, Astra Travel. Crna Gora 2023. 2024. Grčka ostrva avionom po super cenama! Pogledajte našu last minute ponudu za letovanje iz snova i pozovite nas 011 2144144 i 011 2626099! Način plaćanja: - Zamenska putovanja se „plaćaju" potvrdama o zamenskim putovanjima - Ukoliko putnik otkaže zamensko putovanje u periodu obračuna penala,penali se obračunavaju prema OUP kao i za svako drugo putovanje,a razlika u novcu (ukoliko je ima) se iskazuje kroz umanjenu potvrdu o zamenskim putovanjima, sa kojom se stiče pravo za isplatu povraćaja počev od 01. 11. Leto 2023, letovanje, Putovanja za mlade. Last minute ponude (16. Hit ponuda. Grčka hoteli last minute ponude 2023 - Pogledajte spisak hotela na Halkidikiju (Kasandra, Sitonija, Atos) sa najvećim last minute popustima. First Minute popusti do 20% važe do 30. Popust 100 €. VIVA Travel, turistička agencija koja organizuje putovanja u najveće svestke metropole, zimovanje, letovanje, ekskurzije. First Minute popust 20% za uplate u celosti ili popust 10% za uplate akontacije do 30. 05. Valensija (Španija) - Hotel 4*. Turistička agencija Robinson, first i last minute ponude: Plovdiv, Jezero Komo, Sveti Naum, Sofija, Monca, Đenova, Lugano, Milano, Ohrid, Skoplje, Struga, Italija. Leto 2024 - Halkidiki. 011 630 5500 i 630 5667 Vlajkovićeva 13, Beograd . Apartmani su komforni i opremljeni sa savremenim sadržajem. GRČKA, zvanično Republika Grčka, smeštena je na krajnjem jugoistoku Evrope, na jugu Balkanskog poluostrva. Mayak Tours. Bugarska zima 2023-24. HALKIDIKI - LETO 2023. Obala joj je razuđena sa dužinom od 13 676 km, reljefno je pretežno planinska, a na. Last minute ponude – Grčka, Turska, Egipat, Tunis, Kipar…; Ultra last minute ponude, akcije i sva sniženja koja postoje se mogu pronaći ovde. 2023. Obuhvata površinu od 132 000 km2. Last minute ponude (16. Cene za sve sobe i aranžmane sa 3 ili 4 noćenja pogledajte u programu putovanja. Располага со две спални соба, капацитет за 4-6 лица и ја има сета. Ultra Last Minute. Ponovite pretragu sa manjim brojem parametara i pronađite željeni rezultat. First Minute popusti do 40% + dodatni popust 10% na uplate u celosti u poslovnicama turističke agencije Odeon World Travel! Kompletan cenovnik za sve hotele iz ponude pogledajte putem linka u programu putovanja. SVA MESTA U PONUDI. Grčka ostrva avionom po super cenama! Pogledajte našu last minute ponudu za letovanje iz snova i pozovite nas 011 2144144 i 011 2626099!Hurgada LAST MINUTE! Hurgada Air Cairo redovna linija; Zimovanje 2023-24. Grčka - Last Minute Avionom ili autobusom. -28. Za sezonu Letovanje 2024 neće biti organizovanog čarter leta Beograd - Solun, što ne utiče na činjenicu da Mitos Travel kao agencija organizator može svojim klijentima organizovati individalne pakete sa avio prevozom i. Agia Triada je lepa plaža dugačka nekoliko kilometara i naselje udaljeno od centra Soluna 24 km do kog se lako i brzo iz grada može stići redovnom linijom gradskog autobusa. Grčka apartmani first minute / last minute / ultra last minute apartmani Grčka - Za leto 2024 Dream Land agencija prvenstveno nudi last minute opcije letovanja u Grčkoj, po najpovoljnijim cenama. Jesenje putovanje. Termin polaska: Novembar - Mart | 3 noćenja. Last Minute - Istanbul. Bugarska zima 2023-24. Kontakt. Last minute Hurgada najpovoljnije ponude i jedinstvena prilika. last minute - hurgada. Detaljnije. - 08. Turska FIRST MINUTE popusti! Iskoristite snižene cene za prve polaske, letujte po last minute cenama! All inclusive usluga, 10 noćenja, direktan čarter let. novembar;. Sitonija apartmani 2023. First minute i last minute ponude za Grčku, Tursku, Španiju, Italiju,. Apartmani u Grčkoj su među tri najzastupljenija izbora smeštaja naših turista. Ostrvo uživa u umerenoj klimi što idealno utiče na vegetaciju. Nova cena: od 699 €. 011 777 33 33. 07. Hedonic Travel | Leto 2023, Grčka, Evropski gradovi, Egipat, Turska O nama; Uslovi putovanja; Autobuski prevoz; Online za subagente; Blog; Hedonic Travel& / Letovanje 2024. Garantirani polazak. Stara cena: 169 €. SUPER PROGRAM - Avio aranžman za Baden-Baden i Alzas! POPUST 100 € za nove rezervacije! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 4 noćenja sa doručkom u hotelu Holiday Inn Express Baden Baden 3* za SAMO 649 € (po osobi). Grčka individualno; Hurgada ; Zima 2023/24;. Španija, Italija. Grčka apartmani 2023. - 11 dana, cena već od 79 eur po osobi. Cene za sve polaske pogledajte u programu putovanja. rs. Grčka leto 2024. Posetite Grčku i neka Vam letovanje bude kao iz snova uz turističku agenciju Dream Land. ULTRA LAST MINUTE - GRČKA APARTMANI:. AVGUSTA 2023. Za sva dodatna pitanja čujemo se putem telefona 065/2250-249. LISABON - BLACK FRIDAY POPUST do 50 € za rezervacije do 25. Last minute. Sve specijalne ponude (jeftinije od zvaničnih) i programi (first i last minute) predstavljaju zvanični deo ponude agencije SABRA i biće po potrebi objavljivani na reklamnim panoima u poslovnicama, internet prezentaciji agencije i u elektronskim i pisanim medijima. First minute i last minute ponude za Grčku, Tursku, Španiju, Italiju, Egipat, Bugarsku, Tunis i druge destinacije proverite jednostavnim klikom na željenu destinaciju ili nam pošaljite upit. Najveći izbor vila . Apartmani su komforni i opremljeni sa savremenim sadržajem. Leto 2023, letovanje, Metropole i znameniti gradovi, Putovanja za mlade. 1369€. 11=119 eur last minute! Češka | polazak 22. Grčka 2023. Rodos ima oko 300 sunčanih dana sa prosečnom temperaturom oko 25 °C, u periodu od aprila do oktobra. o. Hoteli i apartmani za letovanje 2023. 09. deca od 2 – 12 godina koja koriste zajednički ležaj ne ostvaruju popuste (first minute, last minute, specijalne ponude). #letovanje 2023. -04. Stara cena: 749 €. Letovanje 2024, Grčka leto 2024, First minute leto 2024, Last minute letovanje 2024, Polihrono, Pefkohori, Stavros, Asprovalta, Halkidiki, Tasos, Hanioti, Paralija, Krf, Zakintos, Nei Pori, Lefkada, Parga, Vrasna Beach, Hoteli i apartmani Grčka - Tim Travel. Matični broj: 20984767. ULTRA LAST MINUTE - OLIMPSKA REGIJA. #letovanje2024. 1. Tel: +381 35/81-55-378; Fax: +381 35/82-34-383. DOČEK NOVE 2024. decembra! Kompletan cenovnik za sve termine polazaka i vile pogledajte putem linka u programu putovanja. ULTRA LAST MINUTE. Najveći izbor vila . Last Minute. Letujte i uštedite - Grčka hoteli last minute ponute 2022. Grčka leto - Grčka ostrva avionom! Proverite ponudu i pozovite nas. Skijatos pripada ostrvskoj grupi severni Sporadi i nalazi se u zapadnim vodama Egejskog mora. Drugo ime za ovaj gradić je „grčka Ibica”, jer je to najatraktivnije mesto za zabavu. Grčka 2023. Popust za Grcku 2020, kao i specijalne ponude za Grcku 2020 nudi TURISTTRADE. Bansko 2023-24; Borovec 2023-24; Pamporovo 2023-24; Slovenija zima 2024. Agia Triada letovanje 2024. ULTRA LAST MINUTE. Turistička agencija Hellena Travel je u svom. novembra. Letovanje 2023. Letovanje 2023; First. Neos Marmaras apartmani Leto 2023. 1/2 – 540€ Najam NAJAM. Da li ste već izabrali Vašu destinaciju za letovanje 2023? Vreme je za putovanja! Avionski i autobuski aranžmani po najpovoljnijim cenama. Learn more. First Minute popusti do 10% za uplate u celosti do 31. Putovanja za. Možete putovati avio, autobuskim ili sopstvenim prevozom. Kliknite na gornje elemente da biste filtrirali ponudu. Grčka, Halkidiki, Neos Marmaras, Sitonija. Proč na dovolenou s ultra-last-minute. Autobusi. Pun komfor putovanja, prevoz avionom, obuhvaćen je ponudom avionom i omogućava vam da za. Travelland, Hellena Travel, Rapsody Travel, Plana Tours, Hedonic Travel, Sabra Travel, Lui Travel, Atlantic Travel. 12. novembar). godine - Budva. Popust na popust. Last minute Evia 26. Neka Grcka bude vasa destinacija za hedonizam. Turistička agencija Dream Land - Beograd vam nudi najpovoljnija Zimovanja - skijanje, Letovanja, Novogodišnja putovanja, Evropski gradovi, Putovanja za Prvi maj i Uskrs, Krstarenja, Daleka i egzotična putovanja, Wellness & Spa. OD 16 EVRA PO OSOBI. novembra! Popusti su odobreni za paket aranžmane u hotelima sa 3*, 4* i 5*. Grčka - Last Minute. Turistička agencija Barcino Tours d. Vikend putovanje. Češka;. 05. Apartmani. Apartmani u Grčkoj su među tri najzastupljenija izbora smeštaja naših turista. GRČKA LETO 2024- SPECIJALNE PONUDE – LAST MINUTE – ULTRA LAST MINUTE – POGLEDAJTE OVDE GRČKA APARTMANI ASTAKOS APARTMANI KRF APARTMANI. Velimira Bate Živojinovića 7, Beograd +381 11 41 55 555 E-mail: info@oktopod. Last Minute leto 2023, letovanje 2023 Grčka, Turska, Egipat, Tunis, hoteli, apartmani. rs. LETOVANJE. Cene za sve hotele i aranžman sa 13 noćenja pogledajte u programu putovanja. Apartmani. Last minute ponude svih agencija na jednom mestu! Putujte i uštedite uz LAST MINUTE i ULTRA LAST MINUTE popuste. 2. GRČKA HOTELI - FIRST MINUTE PONUDE - NAJVEĆI HOTELSKI POPUSTI ZA SEZONU 2024: Cene koje su izražene na sajtu uključuju first minute popust i agencijski popust od 7% : Naziv Hotela : Popust : Tip sobe : Period rezervacije : Boravak/Check in: Period boravka: Hanioti Grand Victoria: Rani buking -20%: svi tipovi soba : 01. Vikend putovanje; Last minute; Stara cena: 169 € Popust 24%Last minute Olimpska regija,Grcka 2023,Letovanje 2023,Paralija aranzmani,Olympic Beach leto,Leptokarija Lux vile,Nei Pori Najveci izbor apartmana 2023. Turistička Agencija Mitos DOO. HALKIDIKI - LETO 2024. Specijalna ponuda. Kranjska Gora; Nova Godina, Božić 2024 i Januarski raspust. Atina, Neos Marmaras, Halkidiki. Izleti - Srbija. 125€(ex 149€) Last Minute Grčka 2023. Izdvojeni apartmani za leto 2023. Ovo je idealna prilika da letujete uz jeftinije aranžmane. 2017. All Inclusive ponuda hotela u Grčkoj, je na ovoj stranici podeljena po regijama koje Vas mogu interesovati. - GRČKA UPOREDITE VILE IZ PONUDE. GARANTNA polisa za slučaj insolventnosti i radi naknade štete osiguranika (limit pokrića 250. 3 od 13. 1029€. Prodáváme zájezdy pouze od předních. rs. u Grčkoj. Popusti do 15% važe do 31. ★★★★. last minute ponude; Port el Kantaui letovanje 2022. First minute. Za dodatne informacije pozovite na +381 11 6305500 Last minute. 3 noćenja 639 € Odeon World Travel Istanbul (Turska) - Hotel 3* Termin polaska: Novembar - April | 6 dana Last Minute - Istanbul. Tunis letovanje 2022. Grčka. Pogledajte ponude. Neka od manjih mesta, sela i odmarališta su Porto Koufo, Kalamitsi i Ormos Panagias. Leto 2024, Grčka apartmanski smeštaj: Stavros, Asprovalta, Nea Vrasna, Pefkohori, Polihrono, Hanioti, Sarti, Neos Marmaras, Nikiti, Metamorfosi, Paralija, Olympic. Ostrvo Rodos je u obliku vrha strele, 79,7 km dug i 38 km širok sa ukupnom površinom od 1398 km² i obalnom dužinom od 220 km. Matični broj: 20984767. Vikend putovanje; Last minute; Stara cena: 169 € Popust 24% Last minute Olimpska regija,Grcka 2023,Letovanje 2023,Paralija aranzmani,Olympic Beach leto,Leptokarija Lux vile,Nei Pori Najveci izbor apartmana 2023 Trg republike 6, 18000 Niš 018/328 00 88 018/527 504 018/305 435 clocktravelnis@gmail. Članica smo IATA-e od samog osnivanja. First. Last minute i Ultra last minute su najpristupačnije ponude, koje se najčešće pojavljuju samo nekoliko dana pred put i zahtevaju brzu reakciju i sigurnu rezervaciju. Last minute Kasandra,Grcka 2023,Letovanje 2023,Polihrono,Hanioti,Pefkohori,Kalitea,Leto 2023,Grcka 2023,Jeftini aranzmani sa prevozom,Grcka ostrva 2023 Trg republike 6, 18000 Niš. Termin polaska: 12. LETOVANJE 2024 - GRČKA APARTMANI - LAST MINUTE - FIRST MINUTE POPUSTI. ArgusTours je jedna od vodećih turistička agencija na tržištu Srbije i regiona. LAST MINUTE PONUDA - AKCIJA NEDELJE 22. Last minute putovanja u 2020. First Minute - Atika. Turistička agencija JUNGMAN TRAVEL DOO. Kompletnu ponudu destinacija, hotela i cene za sve termine polazaka pogledajte putem linka u programu. Dubai letovanje 2022. LETO 2024. PIB: 108366025. novembar | 11 dana. ULTRA LAST MINUTE!!! REZERVIŠI ODMAH. Putovanja za mlade. 10. Last minute putovanja - Grčka leto 2023, Hrvatska - Istra i Dubrovnik leto 2023, Španija, Italija, Evropski gradovi. Ostrvo je površine od samo 48km2 i ima 66 fantastičnih plaža. KATEGORIJE. Popusti do 20% za rezervacije do 30. Termin polaska: Jun - Septembar | 7, 10 ili 11 noćenja. Najveći gradovi Sitonije su: Nikiti, Neos Marmaras, Toroni, Sikija, Sarti itd. Egzotika. Grcka apartmani i studija. Last Minute - Hurgada! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 6 all inclusive noćenja, po osobi: Hoteli 4* - od 449 € i Hoteli 5* - od 479 €. . 1049€. Hurgada LAST MINUTE! Hurgada Air Cairo redovna linija; Zimovanje 2023-24. Santorini 2023, apartmani, Grčka. First Minute. First Minute popusti do 10% za uplate u celosti do 31. ULTRA LAST MINUTE понуда. 10 (10 noci) bus /sopstveni: Vila Andrew's Studios Lassi, Kefalonija Najam Studio 1/2 Studio 1/3: 179*€/99€ 149*€/69€ Sirtaki studio Lassi, Kefalonija Najam Studio 1. do 20%; Astra Travel;. 2017. 011 / 41-41-411. Licenca Republike Srbije za organizovanje turističkih putovanja OTP 89/2021, kategorija licence A. -Rane rezervacije hotela Grčka, leto 2024. last minute ponude; Italija letovanje 2022. Popust 24%! Autobuski prevoz i 2 noćenja sa doručkom u hotelu sa 3* za 129 € (po osobi). Vinarija Lakoma-Mesto gde će sva vaša čula oživeti nalazi se na 40 km udaljenosti od Agia Triade,na padinama planine Holomontas. Grčka Apartmani 2024 • FIRST MINUTE. Last minute Sitonija,Nikiti,Grcka 2023,Leto 2023,Nikiti apartmani,Vila Adams Siesta 30m od plaze,Nikiti idealan izbor za odmor,Sitonija raj za oci i. First minute. Grčka letovanje 2024 • FIRST MINUTE. godine - BESPLATAN transfer Novi Sad- Aerodrom Nikola Tesla (Beograd)! *(08. Letovanje 2023. Grčka ostrva su povoljna i za letovanje sa decom, ukoliko se odlučite za neki od apartmana ili vila koji poseduju bazene i igrališta za decu, ili za neki od hotela sa igraonicama i animatorima za decu. STELA`S HOUSE – NEOS MARMARAS 11€. 011 40 85 854 061 630 71 20 [email protected] Aranzmani . Kompletnu ponudu apartmana i. Grčka 2023. Praznik mimoze - Igalo. Halkidiki. GRČKA leto 2023. godine - BESPLATAN transfer Novi Sad- Aerodrom Nikola Tesla (Beograd)! * (08. ena putovanja po osobi u evrima. Grčka apartmani 2023. Hoteli Apartmani Grčka avionom. Grčka. Atina, Neos Marmaras, Halkidiki. rs. Vrh stranice. Leto 2024, Grčka apartmanski smeštaj: Stavros, Asprovalta, Nea Vrasna, Pefkohori, Polihrono, Hanioti, Sarti, Neos Marmaras, Nikiti, Metamorfosi, Paralija, Olympic. Pogledajte našu ponudu, kao i first minute i last minute aranžmane: Letovanje Grcka Ostrva. Egzotika. Stara cena: 169 €. ULTRA. Takodje, naša kompletna ponuda „Last Minute 2024“ je sjajan način da uštedite mnogo novca i da letujete u vrhunskim apartmanima u najpoznatijim letovalištima Grčke po neverovatno niskim cenama. Plaćaju 265 €. Termin polaska: Maj - Septembar | 10 noćenja. last minute ponude. Last Minute. LETO 2024. - Grčka Letovanje 2023. Termin polaska: 6, 13. od 75 €. Grčka kao omiljena destinacija domaćih turista, nikad nije bila povoljnija nego ove godine. Evia (Grčka) - Hoteli 4* Termin polaska: Maj - Septembar | 7 ili 10 noćenja. 2023. Letovanje 2023. 13 Dana. Jesenje putovanje. First i last minute ponude. LAST MINUTE PONUDE. Sa pred-sezonskim „First Minute 202 4 “ uplatama za letovanje u Grčkoj za predstojeću letnju sezonu, naša agencija vam nudi popust i do 15%. Usluga. Turisticka agencija Dream Tours vam pruža jedinstvenu priliku da u 2024-oj godini povoljno letujete u Grckoj, Turskoj, Crnoj Gori, Italiji, Spaniji…. Stavros (Grčka) - Više različitih vila. Naša ponuda Evropski gradovi 2024 Od 59€ Grčka leto 2024 Apartmanski smeštaj FIRST MINUTE POPUSTI Grčka leto 2024 Hotelski smeštaj SPECIJALNE PONUDE Turska leto 2024 Preporuka AUTOBUSKI PREVOZ ZIMOVANJE Top ponuda Preporuka Avio karte Rezervacije Najbolje cene Grčka Last minute Avionom – Letovanje počinje već na aerodromu. Apartmani Grčka. novembar | 11 dana. 11. IZLETI . Popust 18%. Neos Marmaras apartmani Leto 2023. Pogledajte ponude. Češka;. Last minute Tasos,Last minute Tasos,Last minute Tasos,Last minute Tasos,Last minute Tasos. Letujte i uštedite - Grčka hoteli last minute ponute. Da li ste već izabrali Vašu destinaciju za letovanje 2023? Vreme je za putovanja! Avionski i autobuski aranžmani po najpovoljnijim cenama. Internet sajt Last Minute Ponude ne odgovara za tačnost prikazanih podataka. Pogledajte flotu. Bugarska zima 2023-24. Grčka 2024 - Grčka letovanje 2024 ima odličan izbor apartmana i hotela u Grčkoj za leto 2024. LAST MINUTE PONUDE 2024. Grčka / Nidri Hotel Oscar 3* U našoj ponudi imamo dvokrevetne sobe i dvokrevetne sobe sa pomoćnim ležajem. Obaveštenje. MOGUĆNOST ONLINE REZERVACIJE. KAVOS - Grčka Ibica. Cenovnici za leto 2024. Last minute Evija ,Leto 2023, Edipsos Hotel Banbus, Grcka Last minute, Last minute 2023, Evija letovanje 2023, Edipsos 2023, Povoljno letovanje 2023. Veliki izbor hotela Hurgada od 3 do 5*, all inclusive usluga, avionom na 6, 7, 10, 11 i 14 noci. 18. 000 EUR) od osiguravajuće kuće TRIGLAV OSIGURANJE ADO BEOGRAD br. Sa pred-sezonskim „ First Minute 202 4 “ uplatama za letovanje u Grčkoj za predstojeću letnju sezonu, naša agencija vam nudi popust i do 15%. Možete biti. Albanija letovanje 2022. Termin polaska: April - Oktobar | 5 i više noćenja. Leto 2024, Grčka apartmanski smeštaj: Stavros, Asprovalta, Nea Vrasna, Pefkohori, Polihrono, Hanioti, Sarti, Neos Marmaras, Nikiti, Metamorfosi, Paralija, Olympic. Last minute, najveći popusti za rane rezervacije i akcije, najjeftinije i najbolje cene. Strana. Ultra Last Minute. ULTRA Last minute Tasos. Last minute. Kipar letovanje 2022. Kako je Grčka omiljena destinacije naših turista za letovanje Grčka 2024 u našoj ponudi imamo sva letovališta u ovoj zemlji. • Autobusom ili sopstvenim prevozom. U neposredoj blizini vile nalazi se parking prostor. Ne oklevajte, proverite najjeftinije ponude i dođite da se dogovorimo! Grčka leto 2023 promo ponude. Detaljnije. Više informacija pogledajte u programu putovanja. Letovanje 2024 - Paralija. Licenca: OTP 187/2021 od 22. ) - Vila Teodora - 30%; - Vila Lakis - 30%; - Vila Papas - 25%;. Popust na popust. Krf, Skijatos, Tasos, Kasandra, Olimpska regija, Vrasna. office@planatours. 12. 2015. Atika (Grčka) - Hoteli 4* i 5*. Leto 2024, Grčka apartmanski smeštaj: Stavros, Asprovalta, Nea Vrasna, Pefkohori, Polihrono, Hanioti, Sarti, Neos Marmaras, Nikiti, Metamorfosi, Paralija, Olympic. NOVA GODINA 2024. Beograd. 7 i više noćenja. Ultra Last Minute. GRČKA - LETO 2024. Termin polaska: Maj - Septembar | 10 noćenja. Pretraži. Hoteli. 2021. Autobuski prevoz i 3 noćenja sa doručkom u hotelu Grand Emin 3* za 139 €, po osobi. Last minute br. Skijatos je najpoznatije ostrvo severnih Sporada, a ovoj grupaciji pripadaju još i Skopelos i Alonisos. DIREKTNO bukiranje hotela u Grčkoj! HALKIDIKI - First Minute POPUSTI do 40%! 7 polupansiona u hotelu Grand Victoria 3* od SAMO 204 €, po osobi. Tunis letovanje 2022. Beograd: Gavrila Principa 52 +381 11 3 66 00 22 +381 11 3 66 44 55 +381 11 3 66 00 44 +381 11 4 04 24 31 info@hedonictravel. Dimitrija Tucovića 142/1, 11000 Beograd. Foto: Promo. 08-05. Grčka 2023. novembra). Saznajte. Grčka letovanje 2024– najbolji način da se provede naredno leto. Šoping tura. // Matični broj 20106182 // Zaplanjska 32, Beograd, Voždovac // 011/616-1109, [email protected] // Licenca OTP 183/2021 kategorija A od 19. Pristupili ste sajtu preko pretraživača. Jagodina 1. GRČKA HOTELI FIRST MINUTE PONUDE. Većina plaža poseduje prelepu tirkiznu boju mora. A ono što od Grčke svakako dobijate su divno, toplo more, dugu sezonu i povoljne. Idealno je mesto za one koji vole umeren odmor na kojem mogu prema raspoloženju izabrati da li će uživati u usamljenom delu plaže ili se provoditi u nekom od barova na plaži u kojima je uvek gužva i dobra zabava. veka, a danas su odredišta brojih turista iz Srbije i okolnih zemalja sa sadržajima za sve generacije. GRČKA HOTELI FIRST MINUTE PONUDE. ENE SU IZRAŽENE NA BAZI PAKET ARANZMANA PO OSOBI ( CENE SU ZA POLASKE IZ NOVOG SADA , BEOGRADA I MESTA DUŽ AUTO PUTA DO NISA, ZA POLASKE OD NISA SE NE. 09 - 05. VAŽNO OBAVEŠTENJE Zimovanje Letovanje Nova godina Gradovi Evrope Dan državnosti Informacije o polascima Last minute Poklon vaučer. Takodje, naša kompletna ponuda „Last Minute 2024“ je sjajan način da uštedite mnogo novca i da letujete u vrhunskim apartmanima u najpoznatijim letovalištima Grčke po neverovatno niskim cenama. rsAgia Triada je priobalno selo / predrdjadje na periferiji Soluna, smešteno na dučačkoj peščanoj plaži, do kog vozi redovna gradska autobuska linije 84. Letovanje 2023. Da li ste već izabrali. Budite prvi i zauzmite slobodna mesta. 11=119 eur last minute! Grčka hoteli 2023 Dubai 2023 Sejšeli 2023 Maldivi 2023. Nei Pori (Grčka) - Više različitih vila Termin polaska: Maj - Septembar | 10 ili 15 noćenja. Sitonija Popusti do 20%. Odlično jepolazište za istraživanje Halkidikija i čitave grčke oblasti Makedonija. Plaža je nagradjena plavom zastavom, garantom čistoće mora i uredjenosti plaža. Cene za sve termine polazaka pogledajte u programu putovanja. Grčka (avionski prevoz) Specijalne ponude. Last minute popusti! Grčka apartmani 2023. Doček Nove 2024. Ослободен е апартман Бунтеракис кој се наоѓа на само 50 м. Last minute: Grčka ostrva (kliknite za ponudu) Cenovnici sa popustom 25 - 45 % za rane uplate! * Za sve rezervacije do 15.